Od czasów „analogowych” głównym tematem moich fotografii jest pejzaż. A konkretnie leśne „rzeźby”- Korzenie, wykroty, gałęzie drzew. Często pozornie martwe, a tak pełne życia w swojej formie. Fascynuje mnie jak przyroda rzeźbi te kształty, określa je w przestrzeni, rysuje w bogactwie detali.
Fotografię niekomercyjną wykorzystuję również w projektach ilustracji książkowej. To najpiękniejsza biblioteka inspiracji, którą mogę zabrać do domu, a część widocznych tu zdjęć jest materiałem do projektu graficznego już w trakcie realizacji. Architektura i człowiek to kolejne tematy moich zdjęć. Chciałbym mieć więcej czasu na „wycieczki” w te rejony.